News

Léto a tak trochu pozastavení na dobu okolo dvou týdnů...

30. června 2012 v 0:19 | Iris
Doufám, že vy, kteří jste dostávali vysvědčení, máte za sebou krásný den a že si užíváte toho jedinečného pocitu, kdy se vám před létem otevírá nespočet možností. A těm, jež vysvědčení dávno nedostávají, přeji i tak krásné léto plné sluníčka, pohody a co nejmenších starostí. Tak já mám za sebou prvák... Je to zvláštní, každopádně tolik šťastná jsem se ještě nikdy ve svém životě necítila, mám ten nejčistší a nejnádhernější pocit... Vím, že blog jsem zanedbávala hodně, ale musíte pochopit, že zkrátka a jednoduše nebylo tolik času. Za tenhle školní rok se toho stalo a změnilo tolik a všechno k lepšímu. Ještě vloni jsem to byla jen já a najednou jsme to my, jestli mi rozumíte. Po dlouhé, dlouhé době jsem s koncem roku našla sama sebe a dostala do života takovou chuť, jakou jsem už dlouho necítila. No, já si tu vylévám srdéčko místo, abych se dostala k tomu podstatnému, že? Zítra odjíždím na chalupu a nevím, jak dlouho tam budu. S internetem to tam vypadá bledě, takže počítám, že bych se mohla vrátit minimálně za více než týden. Snad na mne přes léto nezanevřete, spřátelené blogy mě neopustí a nepřestanete chodit na můj blog, protože jako každý rok se vrátím a všechny resty zase doženu. Mám toho teď na blogu i hodně rozděláno co se týče úprav rubrik, tudíž nemám v plánu nic z toho přerušit. Dnes jsem toho hodně naháněla a zmákla a snažila jsem se, seč jsem mohla. Nezapomeňte hlasovat v Anketě měsíce a hlavně pro fotku na srpen. Nezbývá mi, než popřát vám nádherné prázdniny! Snažte se z nich vytěžit co nejvíc, usmívejte se na svět, ponořte se do svých snů, buďte se svojí láskou nebo své letní lásky hledejte...
Vaše Iris

Roma...

15. května 2012 v 13:04 | Iris
Vím, že teď moc nepřidávám, ale ohledně Avril za prvé žádné novinky nejsou a za druhé nemám na blog moc času, škola mě teď plně zaměstnává a chodím domů opravdu unavená, takže ani na obíhání pak není chuť. Každopádně dnes odjíždím na poznávací výlet - Řím, Neapol, Vesuv, Pompeje a ostrov Capri, a připravit jsem žádné články teď doopravdy nezvládla a do neděle budu tedy mimo, tudíž se moc omlouvám. Mějte se tu pěkně a i když momentálně dost pokulhávám, nezanevřete na můj blog a hlavně na Avril...

Veselé Vánoce

23. prosince 2011 v 19:18 | Iris
Nemohu uvěřit tomu, jak rychle a zároveň pomalu to uteklo. Připadá mi, jako kdyby se změnilo všechno ať už co se týče Avril či mě samotné. Loni v tuto dobu jsme neznali ani melodii What The Hell a dnes máme všichni dokonale naposlouchané pomalu celé nové album. Vánoce miluju. Chtěla bych všem Affilates a návštěvníkům pravidelným i nepravidelným popřát ty nejkrásenější svátky, bohatého Ježíška a co nejvíc splněných přání. Radujte se z maličkostí, vychutnávejte vánoční atmosféru a buďte hodní na své blízké.

Zde je vánoční koleda Oh Holy Night, kterou Avril nazpívala. Dávala jsem ji na blog už minulý rok, takže se trochu opakuji, ale je to natolik krásné, že jsem nemohla jinak.

Malá pauza na neurčito

21. listopadu 2011 v 17:18 | Iris
Nadpis mluví za vše. Nemám v plánu se dlouze rozkecávat, budu se snažit být stručná. Rozhodně NEKONČÍM S BLOGEM, já toho mám prostě jenom moc. Ze školy chodím unavená a pořád se jen učím a pak zkrátka nemám náladu na to psát články a nahrávat fotky, to snad chápete. Jediné, co potřebuji, je malý oddych. Neříkám, že tu a tam nezavítám ke svým Affilates, chodím k nim ráda, i když třeba nezanechám komentář, prostě si čtu novinky a prohlížím fotky. Novinky o Avril budu sledovat dál a pokud bude nálada, možná i něco přidám, ale nevím to jistě. Chci tím zkrátka říct, že se z blogu stává povinnost a já to já nechci, miluju blogování, nechci skončit a ani si ho zošklivit. Teď toho mám zkrátka tolik, že si to neužívám. Pro začátek si dám oraz alespoň do konce měsíce a potom se uvidí, určitě dám vědět až budu zpátky, ale musím počkat, až se věci dají do pořádku, až se všechno trochu uklidní... Chtěla bych poprosit svá Affilates, aby mě nemazali, protože déle jak do Vánoc, kdy bude samozřejmě konečně spousta času, snad hiatus nehrozí. Mrzelo by mě to, nechci o vás přijít. Moc vám děkuji za pochopení.

Vaše Iris

England

28. září 2011 v 22:35 | Iris
Poslední týden jsem nepřidávala články a to z jednoho jediného důvodu, byla jsem totiž na poznávačce v Anglii. Nestihla jsem vám o tom vůbec napsat, protože jsem měla do odjezdu ve škole frmol a i teď bude tuplem co dohánět, ale stále se budu snažit být na blogu jak jen to půjde. Anglie byla fajn, užila jsem si to a spoustu toho viděla. A navíc jsem si vlastně uvědomila, že jsem přijela do Londýna dvacátého druhého, čili jsem tam byla ve stejnou dobu jako Avril. Vím, že to nic neznamená, ale jenom to naivní vědomí, že jsme byly v jednom městě, bylo příjemné. Každopádně pokusím se dohnat nějaké ty novinky a hlavně zaskočit ke svým Affilates, které teď příliš zanedbávám. Ovšem vzhledem k tomu, že mám za sebou dvacet hodin v autobuse, to nechám zřejmě alespoň an zítřek :-D
Vaše Iris

Opravdu velká omluva

19. září 2011 v 22:04 | Iris
Uf, skoro vůbec nestíhám. Myslela jsem si, že po prázdninách tu udělám spoustu práce, ale místo toho jsem s novinkami docela ve skluzu. A už vůbec neezvládám obíhat! Opravdu se moc omlouvám všem mým Affliates, jenže vzhledem k tomu, že jsem teď na střední škole a zatím v tom tak nějak tápu, mi prostě připadá, že toho mám opravdu moc. A navíc za pár dní odjíždím a budu to všechno muset nějak zvládnout, tak se na mě prosím nezlobte, že to zatím je tak, jak to je. Časem se to určitě zlepší, ale chvíli mi prostě bude trvat, než se vzpamatuji z toho, že je teď na všechno mnohem méně času. Děkuju za pochopení, samozřejmě se budu snažit obíhat jak jen to půjde a s články to snad zatím tak hrozné není, ne?

Návrat z Kosu a odjezd

3. srpna 2011 v 13:41 | Iris
Ach jo, tak jsem zpátky z dovolené, kterou jsem strávila na řeckém ostrově Kos, určitě jste si všimli, že jsem doplňovala novinky jako blázen... Jsem smutná, že dovolená skončila, bylo to tam moc krásné. No, ani tentokrát tady nepobudu, za pět minut zase jedu pryč, takže jsem bohužel ani nestihla oběhnout, ani zveřejnit anketu na srpen či vyhodnotit tu červencovou. No, nevadí, přeskočím jeden měsíc, protože už prostě není čas, doufám, že to nevadí. Omlouvám se, že stále takhle nestíhám. Mějte se krásně a užívejte si ještě zbytek léta. Nějak tady nic nestíhám, ale snad mi už po několikáté odpustíte, že přes léto blog takhle zanedbávám.

Vaše Iris

Pozdrav z Kosu

24. července 2011 v 22:20 | Iris
Ahoj lidi, takže děkuju za všechny vaše komentáře, kde jste mi přáli, abych si dovolenou užila. Moc potěšily, i když vám bohužel nestíhám odpovídat a obíhat. Každopádně je beru na vědomí a říkám, že jste skvělí! Akorát vás chci pozdravit z řeckého ostrova Kos, strašně se mi tu líbí, tak doufám, že i vy si užíváte. Tak se mějte krásně!

Řecko

20. července 2011 v 17:48 | Iris
Vím, že vás teď dost zanedbávám, ale snažím se za tu chvíli, co mám vždycky přístup k internetu, doplnit to nejnutnější o Avril, což jsem udělala i dnes. Bohužel jsem včera přijela pozdě večer a měla jsem jenom jeden den na to se sbalit, zítra totiž odlétám na dovolenou do Řecka, na ostrov Kos. Samozřejmě se strašně těším a měla jsem nějaké zařízování, balení a ještě toho mám spoustu před sebou. Takže doufám, že se nezlobíte. Opět nestihnu obíhat. Těžko říct, možná se v Řecku na internet dostanu a dám vám vědět. Zatím se tu mějte krásně a omluvte mě, hlavně Affilates, které nestíhám navštěvovat.
Vaše Iris

Hiatus pokračuje

8. července 2011 v 18:50 | Iris
Určitě jste si všimli, že během dvou dnů tady přibylo hodně novinek a fotek. Jak jsem slibovala, vrátila jsem se během tohoto týdne a doplnila to nejdůležitější, dnes už však zase odjíždím na chalupu, ale za týden a půl se zase vrátím. Doufám, že si užíváte léto a sluníčko! Přeji všem ty nejkrásnější prázdninové dny! Kompletní článek týkající se důvodu pozastavení ZDE!

Hiatus

2. července 2011 v 0:03 | Iris
Spřátelené blogy, které jsou se mnou alespoň přes rok už vědí, že na prázdniny hiatus vždycky přichází. Bloguju už čtyři roky a na každé prázdniny jsem musela blog pozastavit. Mám ho moc ráda a bude se mi stýskat, ale odjíždím na chalupu a uznejte sami, že je lepší být na vzduchu a vychutnávat léto, než sedět u notebooku zavřená v bytě. Kdybychom tam tak měli internet, dal by se udělat kompromis, ale takhle si přeci jen vyberu raději chalupu. Ach jo, přijdu o tolik novinek, ale nebojte, doženu to, zatím jsem se každý rok vrátila zpět na blog a zvládla to. Klesne mi návštěvnost a zase budu dřít, jenomže mě to baví. A na jak dlouho to vlastně bude? No, oficiálně je to asi tak dva a půl týdne, pak se vracím, protože zase jedeme na dovolenou do zahraničí, ovšem už teď pravděpodobně můžu říct, že během příštího týdne si budu potřebovat zajet domů, takže doplním fotky, novinky a ozvu se, ale pak bude pozastavení pokračovat. Není to ale definitivní, možná se ještě v průběhu ozvu. Vás prosím o jediné... Zůstaňte se mnou, protože tenhle blog jen tak neopustím, určitě se ozvu, budu něco doplňovat a tak. A teď hlavně prosba na Affilates. Nemažte mě. Z toho všeho vyplývá, že teď nebudu obíhat, ale nerada bych o vás přišla. Děkuji za pochopení. Abych to nějak shrnula, měla jsem náročný rok, ukončila jsem základku a prošla si těžkým obdobím. Teď se snažím na všechno zapomenout a vyčistit si hlavu. Tady na blogu jsem se dost nadřela a na svoji práci jsem hrdá, i když není dokonalá, to vůbec. Přeji vám to nejkrásnější léto, užívejte si sluníčka, pohody, kamarádů a možná i nějakých lásek. A teď trochu hudby... Moje oblíbená písnička od Bryana Adamse - Summer of 69. Ta nikdy nezestárne!

Nový layout

20. června 2011 v 17:25 | Iris
Nový layout je tu už asi čtrnáct dní a já ještě neudělala náhled. Sice jsem měla asi tři měsíce objednaný design, ale prostě to nakonec nevyšlo... A tak jsem na to skočila sama a něco jsem splácala. No, já vím, že to člověku nevyrazí dech, jenže jsem na sebe celkem pyšná, že se mi podařilo vůbec něco takového! Dalo mi to strašně práce, tak snad se vám to líbí, v komentářích jste mi lay chválili, tak moc díky, jste zlatý.

imagebam.comimagebam.com

Víkend

21. května 2011 v 11:30 | Iris
Takže musím vás informovat, že tenhle víkend odjížím na chalupu a vracím se až v neděli večer. Jsem už opravdu nervózní s layoutem. Mám ho objednaný už asi dva měsíce a všemu bych rozuměla, vím moc dobře, že designeři nesnáší otázky typu "Kdy už to bude?", ale já zkrátka nevím, no... Naslibovala jsem tady hory doly. Na chalupě zkusím udělat alespoň ty ikonky, protože notebook beru s sebou, akorát internet tam není. Myslela jsem, že je dodělám včetně takových těch malých úprav teprve, až bude lay hotový a nastavený, ale teď už je mi trapně, protože spousta Affs mě má v menu a já pořád nejsem schopná si je tam taky dát. No, každopádně nemůžu se už designu dočkat, protože jsem našla skvělou grafičku, akorát se bojím, aby to nakonec nepadlo a já nečekala zbytečně. Musím s tím svým blogem něco provést, od té doby, co jsem si lay objednala, na něj po grafické stránce dost kašlu, neboť si zkrátka pořád říkám, že to nemá cenu dělat, když za chvíli budu mít jiný design. No, uvidím. Mrknu na ty ikonky, i když ty mi moc nejdou, a budu čekat...

Omluva za dnešní nepřítomnost

8. května 2011 v 19:06 | Iris
Dneska jsem nic nemohla přidat, protože jsem byla celý den pryč. Byla jsem v Praze na Mistrovství Čech ve Street Dance a docela jsem si to užila, vystoupení se nám povedlo, i když jsme se úmístily až na patnáctém místě. Trošku mě mrzelo, že odjíždím, protože v Plzni jsou osmého května oslavy osvobození a já je prostě zbožňuju. Líbí se mi dobová auta, vojenská výbava a všechny věci spojené s tím, navíc je město vyzdobené českými a americkými vlaječkami a já pravidelně každý rok stojím v davu a mávám praporky. Je to zvláštní, ale prostě to mám hrozně ráda. Bohužel jsem si dnes vojenskou přehlídku díky svému výletu neužila, ale tak co se dá dělat, příští rok tu snad budu... Každopádně dnes bohužel vůbec žádné novinky nepřibyly - ani o Avril, ani o Green Day. Už asi dva měsíce slibuji layout a pořád nic, ale prosím... Mějte trpělivost, mám ho objednaný a nemůžu se ho dočkat, protože jsem sehnala opravdu skvělou grafičku, takže věci jsou v pochodu. Myslela jsem, že s ikonkami v menu pro Affilates počkám do nového designu, jenže až budu mít někdy čas, asi je vyrobím jen tak provizorně, neboť je mi opravdu líto, že elita v menu prostě není.

Mažu některá Affilates

4. dubna 2011 v 13:55 | Iris
Mám toho dost. Mažu všechny Regular Affs, protože jsem zjistila, že nikdo z těch, kdo jsou v Regular, neobíhají. A některé Top taky! Nechápu, proč se se mnou ty lidi vůbec spřátelili, když od začátku spřátelení snad ani jednou neoběhli. Tímto vyhlašuju, že se můžete zapsat mezi Affilates, ale jen pokud budete dodržovat pravidla. Já vím, jsem vzteklá a protivná a za tento článek mě asi budete nenávidět, ale nějak mě přepadla zuřivost.

Filozofický záchvat

3. dubna 2011 v 21:03 | Iris
No, upřímně řečeno mě k tomuhle článku přiměla Roxy, která se na svém blogu zamýšlela nad některými věcmi a já začala také uvažovat. Nechci tenhle blog opustit, to určitě ne, ale někdy mám pocit, že moje práce přichází vniveč. Příšerně se tady nadřu, stále zdokonaluji články, dělám si starosti se sháněním fotek, chci mít dokonalé rozcestníky a vůbec všechno, dávám si práci se sháněním dobrého grafika, hodiny trávím překládáním článků a přemýšlím o tom, jestli to ještě někoho zajímá. Jsem samozřejmě vděčná všem, kteří sem chodí, jsem vděčná, že sem moje Affilates stále píšou komentáře a za to si vás všech moc vážím. Ale chtěla bych vědět, jestli opravdu někoho zajímá to, co sem dávám, jestli čtete mé články s chutí. V čem je sakra zakopaný pes? Bloguju už čtvrtý rok, mám zkušenosti a dřu a stále jsem se nedostala do elity. Nechci s blogováním skončit, je to má závislost, baví mě to, jenže nevím už co víc dělat, abych se dostala mezi nejlepší. Asi na to prostě nemám, asi nikdy nebudu patřit k elitním blogům...

Plány

1. dubna 2011 v 21:00 | Iris
Zítra jedeme na celý den na chalupu, ale vracíme se večer, takže ještě něco snad přidám a asi i přednastavím na zítřek nějaký článek. Dnes jsem udělala dost, zveřejnila jsem všechny novinky, uzavřela hlasování o fotku měsíce i anketu, zveřejnila novou anketu, doplnila pár článků a zdokonalila několik rozcestníků. Uf, fuška... Bohužel už dnes asi nestihnu oběhnout, ale když zbyde čas, pustím se do toho, ale to neslibuji. O víkendu chci ještě zveřejnit hlasování o fotku na květen, ráda bych dodělala rozcestníky, ale to není otázka víkendu, udělám to nějak postupně během týdne a pak samozřejmě budu nadále doplňovat texty Goodbye Lullaby. Už mám připravené obrázky a až budu mít o víkendu nebo jindy čas, zveřejním je. No, jinak nový layout stále není hotový, takže prosím o trpělivost...
Vaše Iris

Poděkování

20. března 2011 v 18:38 | Iris
Chtěla bych poděkovat všem Affilates, které mi tak ochotně poradili ohledně toho, že si chci nechat udělat design. Moc mi to pomohlo! Dlouho jsem projížděla e-mail od zlaté Belliny a bohužel téměř všechny blogy buď objednávku nedělají, nebo jsou zrušené, nebo jsem v hotových layoutech nenašla nic ideálního s Avril, každopádně té chci strašně moc poděkovat, jeden blog, který mi poradila se přeci jenom ukázal jako ideální. Pak jste mi radili dál a já přišla ještě na dva blogy, o kterých uvažuji, ještě se rozhodnu a uvidím. Každopádně strašně, strašně, strašně děkuji za vaši ochotu, jste úžasní! Dnes už toho vybírání asi nechám a definitivní rozhodnutí udělám zítra nebo až budu mít čas. Moc si vašich rad vážím!

Změny na blogu

19. března 2011 v 13:55 | Iris
Určitě jste si všimli toho, že jsem v menu udělala pár změn a rozhodla jsem se, že těch změn bude mnohem víc. Ráda bych udělala nový design, ale chtěla bych nějaký opravdu kvalitní. Zatím jsem si všechny designy dělala sama, ale všechno zase neumím, a tak jsem si myslela, že bych si poprvé nechala od někoho udělat. A tak se ptám... Víte o nějakých dobrých graficích? Mám z toho trochu strach, aby se mi něco nestalo s blogem, je to risk chápete. Vím třeba o http://deluxe-graphic.blog.cz/, ale nevím jestli se mohu spolehnout, a tudíž budu v komentářích ráda za vaše rady a názory.

Děkuji za návštěvnost

1. ledna 2011 v 21:04 | Iris
Chci vám poděkovat za vaši návštěvnost během Vánoc. Počet návštěv totiž strašně vzrostl, přestože jiné blogy by se mi možná vysmály, ale 27 návštěv za den jsem nedocílila už hodně dlouho a za to si vás, mých návštěvníků, opravdu moc vážím. Děkuji.
 
 

Reklama