Avril-news

Zasnoubení Avril Lavigne a Chada Kroegera z Nickelback

26. srpna 2012 v 13:35 | Iris
Avril se bude podruhé vdávat. Dala se dohromady se zpěvákem skupiny Nickelback, Chadem Kroegerem. Stalo se to během spolupráce na jejím pátém albu a minulé úterý ji Chad požádal o ruku. Moc ho nemusím, ale hlavně že je Avril šťastná, ne? Informace je potvrzená díky Twitteru. Chad překvapil Avril přímo ve studiu čtrnáctikarátovým prstenem, a dokonce poklekl na koleno. Pro všechny fanoušky je to velká novina, protože pár svůj vztah evidentně velice dlouho tajil. Nezbývá, než těm dvěma popřát štěstí... Každopádně se to tak trochu dalo očekávat, že se dají dohromady, vždyť ve studiu spolu strávili mnohem víc času než původně plánovali a navíc si zaletěli do Paříže. Koneckonců zřejmě právě tam se do sebe se vším všudy zamilovali... Jestli si o tom chcete přečíst celý rozhovor, najdete ho ZDE a to úžasně přeložený.

Fotky a zprávy z Twitteru

10. srpna 2012 v 15:21 | Iris
S mým nejlepším @mikehellertr mluvíme o módní přehlídce AD.

Candy jako pilotní singl k 5. albu, informace, spekulace a fotky z Twitteru

10. července 2012 v 0:14 | Iris
Pilotním singlem pro páté album by možná mohla být píseň Candy. Fanoušci na Twitter neustále píší dotazy a očekávají odpovědi. Ticho před bouří by mělo v nejbližší době skončit! Gabriel Panduro - přítel a vizážista Avril Lavigne - se skutečně snaží zvýšit tlak fanoušků na zpěvačku. Už s ní začal spolupracovat na prvním focení pro novou desku, ale Avril se vyhýbá sociálním sítím... Sice potvrdila, že album bylo před dvěma měsíci dokončeno, ale vůbec nemusí být vydáno v nejbližší době. Chad Koeger, zpěvák skupiny Nickelback, se nedávno s Avril sešel v LA a tvrdí, že se všechno stále ještě připravuje. Také říká, že miluje její hlas a taky práci ve studiu.


Tady jsou fotografie z 16. června z tetovacího salónu v Paříži.


Avril a její nový "účes"...

15. června 2012 v 23:30 | Iris
Tak tentokrát Avril opravdu šokovala svým účesem. Překvapila nás tak, že si nechala oholit půlku hlavy! Co tomu říkáte? Mně osobně se to vůbec nelíbí, ale každý na to samozřejmě může mít jiný názor.

Propaguji Chceme Avril Lavigne v ČR

8. června 2012 v 10:26 | Iris
I já chci Avril Lavigne v ČR, a proto zveřejňuji tuto reklamu i já... Pomozte dostat Avril do České republiky v rámci další tour, která se s největší pravděpodobností blíží vzhledem k tomu, že za chvíli přijde nové páté album. Zapojte se také do soutěže na blogu a-lavigne.blog.cz a facebookové stránce Chceme Avril Lavigne v ČR, která vás nebude stát moc velkou námahu a můžete vyhrát tričko od Abbey Dawn. Klikněte na jeden z uvedených odkazů nebo raději ještě jednou ZDE!!!

X-Factor a nominace na MuchMusic Video Awards

24. května 2012 v 9:24 | Iris
V úterý jsem se vrátila z Itálie, ale zatím hlavně doháním školu a snažím se vypořádat s tím blázincem, takže jsem si našla čas na blog až teď. Každopádně okolo Avril se toho teď příliš mnoho neděje, spíš naopak. Vydržte, vydáním pátého alba, které se neúprosně blíží, to všechno začne znovu... Dnes přináším dvě menší novinky ohledně Avril.
  • Objevila se fáma, že Avril bude sedět v porotě druhého vydání amerického X-Factoru, tato informace však nejspíš není pravdivá, to však neznamená, že se Avril v X-Factoru neobjeví. Podle všeho by měla představit pilotní singl ze svého pátého alba, ale není známo, jestli tato informace vlastně není naprostý fake....
  • Avril se zúčastní kanadského MuchMusic Video Awards a je nominována s videoklipem k singlu Smile v kategorii Mezinárodní kanadské video roku.

Simona Hégerová zazpívala v Hlasu Československa Sk8er Boie

2. května 2012 v 20:16 | Iris
Simona Hégerová zazpívala Sk8er Boie. Co si o tom myslíte? Tak bylo doopravdy odvážné vybrat si zrovna Sk8er Boie a obdivuji ji, že do toho šla a že to vůbec uzpívala. Navíc bez chyby, protože ta písnička je podle mě dost těžká a to hlavně na udýchání, i když se to vůbec nezdá. Taky, že tam, kde se má refrén zazpívat dvakrát, ho zazpívala jen jednou, protože dvakrát za sebou ho zazpívat není žádná sranda. To, že se mi její hlas nelíbí a k té písničce se podle mě moc nehodí a že to chvilkové zachraplání mi tam tak nějak nesedělo, je spíš můj problém a věc názoru. Na video se podívejte ZDE.

Novinky o Avril - návštěva nemocnice, spolupráce s Nickelback

12. dubna 2012 v 16:18 | Iris
Avril a Evan minulý týden ve čtvrtek navštívili dětskou nemocnici Mattel Children's Hospital UCLA. S dětmi vytvořili jakousi písničku, která by se v příštích dnech měla objevit i s videem.


Chad Kroeger z kapely Nickelback (jistě víte, že Avril se skupinou pracuje na svém pátém albu) o naší Avril prohlásil, že má úžasnou schopnost se bavit. Prý spolu produkovali už osm písní a na jedné z nich by se měl objevit i jeho hlas!

Novinky ohledně Avril - charitativní akce & tetovací studio

5. dubna 2012 v 21:29 | Iris
Omlouvám se, že teď na blog tak moc kašlu. Nestíhám. Ještě že jsou prázdniny. Tak jsem udělala takový souhrn novinek. A prosím! Kdo jste mě zatím nepodpořil na FACEBOOKU, klikněte na moji vlastní Avril Fan stránku ZDEEEE a dejte TO SE MI LÍBÍ! Děkuji.


Avril se předevčírem účastnila charitativní akce v obchodě Safeway. Všichni zákazníci totiž byli obslouženi právě jí samotnou. Byla součástí projektu na zvýšení národní sbírky pro postižené. Program spolupracuje s nadacemi Easter Seals a Special Olympics. Podle všeho je Avril velice milá a vůbec není namyšlená. Lidem, kteří věnovali na charitu pět dolarů, bylo umožněno shlédnout zákulisní videa. Avril také promluvila a řekla, že je pro ni ctí zde být...


Tady je video ze zmíněné akce:


Avril se v sobotu v noci objevila ve společnosti Marylina Mansona v tetovacím studiu Shamrock Social v Los Angeles.

Purely Magical

1. dubna 2012 v 19:09 | Iris
Nové album Avril se bude s největší pravděpodobností jmenovat Purely Magical, v překladu to znamená "naprosto magický" a jméno prořekl kdo jiný než LA Reid, který s Avril pracoval v začátcích její kariéry. Na Twitteru ji hodně vychvaloval. No, každopádně jsem hrozně zvědavá...

Jinak bych vás trochu drze chtěla upozornit na to, že na blogu a-lavigne.blog.cz je krásně přeložený rozhovor s Avril, která líčí, jak pracuje na svém vzhledu, na vlasech, pleti, jak se maluje a mnoho dalšího. ZDE si jej můžete přečíst.

Dva dny do dokončení nahrávek na 5. alba...

1. dubna 2012 v 19:00 | Iris
Podle Avriliných zpráv na Twitter zbývají už jen dva dny do dokončení nahrávek na páté album! Avril nahrávala vokály do tří ráno a ještě ke všemu to pro ni byla zábava... Nemůžu se dočkat pátého alba, vždyť není tomu tak dávno, co vyšlo tajuplné a co se týče vydání i problémové Goodbye Lullaby, a za chvíli tu bude další energické a rychlé album - alespoň podle Avriliných slov!

Podpořte mě na FaceBooku!

30. března 2012 v 22:47 | Iris
I já už jsem dospěla k tomu, že jsem založila facebookovou fan stránku Avril. Podpořte mě a můj blog a označte stránku To se mi líbí! Stačí zadat Avril Lavigne CZ kliknout na LIKE, jestli chcete odebírat novinky!

Shrnutí - co se děje ohledně Avril

30. března 2012 v 21:42 | Iris
Avril napsala na Twitter, že stále pracuje ve studiu se skvělými muzikanty a že ji to velmi těší. Spolupracuje s Davidem Hodginsem a Chadem z kapely Nickelback a nemůže se dočkat, až uvede své nové písně, kterých je opravdová spousta. Avril strávila také jeden den v New Yorku, aby prezentovala své nálepky na nehty Sally Hansen Real Nail Polish Strips. Přidala samozřejmě i nějaké fotky. Každopádně se blíží ukončení nahrávání páté desky, což je neuvěřitelné...


Soutěž o skateboard podepsaný Avril

23. března 2012 v 16:45 | Iris
Soutěžte o skateboard, na kterém je podpis Avril. Pro další informace se na YouTube musíte stát odběratelem kanálu ProActiv.

Avril navštívila nadaci Easter Seal

18. března 2012 v 18:23 | Iris
Fotografie z Twitteru s dětmi z RockStar Clubu, která je pořízena v sídle nadace Easter Seal v Kalifornii. Byla to pro ní podle jejích slov krásná zkušenost.

Tři nové fotky pro shoot Abbey Dawn & Twitter

17. března 2012 v 21:44 | Iris
S fotkami od Abbez Dawn se roztrhl pytel a já vám přináším tyto tři úžasné. Celý shoot ZDE.

imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Dále tu mám pro vás fotku z Twitteru s Avrilinou poznámkou:
"Mám ráda svého kamaráda Devina Bronsona.. Zornva máme takové období poslouchání, haha..."

Fotky z Twitteru

12. března 2012 v 21:29 | Iris
Avril na Twitter přidala dvě fotky z Twitteru. V posledních dnech pracovala na pátém albu, je zavřená ve studiu s The Runners, kteří dodělávají poslední úpravy na nové tvorbě.


Další 4 nové fotky pro Abbey Dawn

12. března 2012 v 21:20 | Iris
Objevily se ještě čtyři nové fotky k photoshootu pro Abbey Dawn. Celý shoot ZDE.

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Video pro písničku Goodbye!

2. března 2012 v 22:49 | Iris
Na začátku tohoto videa Avril děkuje všem svým fanouškům za to, že ji tak podporují. Vyjadřuje se, jak moc je šťastná, když si kupují její alba a chodí na koncerty, a nakonec nám odhalí malé překvapení. Ve spolupráci s Markem Liddelem natočila video k písničce Goodbye. Nejde o videoklip a Goodbye se ani nestane singlem, jde pouze o její poděkování fanouškům. Je to velice jednoduché a zároveň silné video, moc se mi na něm nelíbí, že je víceméně vyzývavé. Avril sice vypadá skvěle, ale úplně mi to k ní nesedí. Každopádně černobílý styl, Avrilino líčení i vlasy... to všechno se doopravdy povedlo. Nejlepší je podle mě závěr - Avril se sveze po dveřích, strhne paruku a pláče. Velmi emotivní a zajímavý okamžik...


Prosím, potřebovala bych, abyste ještě hlasovali o fotku na březen, stále není rozhodnuto. ZDE!

"Staro-nová" fotka pro italské Vanity & žebříček z magazínu Billboard

25. února 2012 v 17:47 | Iris
Avril minulý rok nafotila Glamour Photoshoot pro italský magazín Vanity. Objevila se dosud nezveřejněná fotka.


Dále vás jistě potěší, že singl Complicated se podle žebříčku magazínu Billboard umístil na jedenáctém místě v "Top 20 nejlepších skladeb minulého desetiletí". Myslím, že si to Avril doopravdy zaslouží. Gratlujuji.
 
 

Reklama