Říjen 2011

The Black Star Tour - Sao Paulo, Brazil 28. 7. 2011 - FULL Concert

30. října 2011 v 19:21 | Iris |  Videa-live
Děkuji a-lavigne.blog.cz.
Jde o plné fanouškovské video z koncertu The Black Star Tour z Brazílie. Stále však doufejme alespoň v DVD, když jsme neměli možnost navštívit Avrilin koncert přímo v České republice.


Jen rychlá informace: Avril odehraje před Vánocemi další tři koncerty v Americe:
7. prosince - Philadelphie - Q102 Jingle Ball
10. prosince - Miami - Y100 Jingle Ball
13. prosince - Orlando - Xlent Xmas 2011

Q-Music commercial

30. října 2011 v 19:09 | Iris |  Videa-Commercial

Twitter - konec The Black Star Tour atd.

28. října 2011 v 23:19 | Iris |  Avril-news
Opět přináším spoustu zpráv z Twitteru. Vím, že tady teď dávám opožděné novinky, ale prostě nějak nestíhám. Sice jsou prázdniny, jenže mám je dost nabité, takže moje předsevzetí, že věnuji co nejvíc času blogu, se nějak neplní.

"Nejlepší šatna!! http://www.twitvid.com/IMFXO"
"Bonjour Montreale! Za 25 minut živě vystupuji na MusiquePlus a poslední koncert kanadské části tour se bude konat dnes v Centre Bell!"
"S Patrickem Langloisem."


"Právě jsem narazila na svého starého kámoše Davida Desrosierse ze Simple Plan."


"Dnes je poslední vystoupení The Black Star Tour. Děkuji za květiny, Evane!"


" Všechny vás miluju! Hlavně vás čtyři! Skvělá a zábavná Canadian Tour!"
": "Poslední show! Jsem tak trochu v melancholickém stavu, ale jsem šťastná, že jedu domů. Miluju tě, Gabe, a děkuji za všechno, zlatíčko."
"OMG! Hádejte, kdo si právě v letadle sedl na sedadlo přede mnou! David Desrosiers ze Simple Plan! Jak ironické! Zrovna minulou noc jsme se viděli!"
"Všichni máme podloženou hlavu polštářky do letadla na dalších pět hodin letu. Hahaha (jak ironické narazit na přítele v letadle). Párty!!!"


"Ach, domov, sladký homov, děvky! Nesnáším zácpu v LA. Je čas se osprchovat, vybalit, udělat si nehty a dát si sushi! No, prostě kalifornský sled událostí..."
"Dnes jsem šla na pěší túru a viděla jsem tarantuli! Ewww, to je důvod, proč nikdy něchodím na výlety. Teď zůstanu v mojí čtvrti a budu cvičit."
"Nová trička ROCKS pro Avril Lavigne Foundation jsou nyní k dispozici v mém online obchodě! 100% výdělku půjde na charitu! hop.livenation.com/Product.aspx?cp=41972_42031&pc=FXCTALA53157"

Best Years Of Our Lives - studio version

25. října 2011 v 16:56 | Iris |  Avril-news
Je to tady, studiová verze Avrilina a Evanova společného songu Best Years Of Our Lives. Ta písnička je nádherná, ale smutná. Co na ni říkáte vy? Myslíte, že Avril a Evan zpívají o sobě?
Twitter - zprávy téměř za celý týden

25. října 2011 v 16:17 | Iris |  Avril-news
Dlouho jsem nebyla na blogu, a tak mám co dohánět. Přidávám zprávy z Facebooku, jsou to i nějaké starší zprávy, takže se neděste, že se všechno zbláznilo :-) Nepřidávala jsem všechny, jenom takové ty zajímavé. Některé byly aktuální opravdu třeba jenom v ten den, to mi připadá zbytečné.

"Dnes jsem měla velice výjimečné vystoupení. Dnes v noci jsem byla jen dvě hodiny od místa, kde jsem vyrostla. Viděla jsem svoji mladší sestru a staré sousedy. Miluji tě, Ottawo."
"Za uplynulý týden jsme překonali čtyři časová pásma v tomhle autobuse. Není divu, že mi padá hlava únavou. Ještě týden a budu doma ve své posteli!"
"Zítra Halifax, Nové Skotsko! Zbývají 4 koncerty!!!!"
"Právě jsem měla skvělou rodinnou večeři a vyřezávali jsme dýně. Koukněte na fotku."

"Před koncertem ve Winnipegu jsem strávila den se svojí středoškolskou kamarádkou. Hezké."
"Evan a ramínko na šaty."

"Zrovna jsem se zastavila ve svém rodném městě, v Napanee, kvůli prezantaci od starosty města. Viděla jsem už hromadu známých tváří..."
"Potom jsem se taky najedla v La Pizzeria (mají tam mou nejoblíbenější pizzu na světě - tu, se kterou jsem vyrůstala). Je to pizzerie, kde jsem v dobách střední jedla obědy. Mňam."
"Včera večer jsem měla v Ontariu skvělé vystoupení. A vyšla jsem si ven s kamarádkami ze střední. Byla to zábava. Nikdo se nezměnil!"
"Jo, moc jsme se od střední nezměnily! Haha."Obchod Abbey Dawn v Praze již na jaře 2012!

19. října 2011 v 20:30 | Iris |  Avril-news
Z nenadání přišla zpráva, která snad rozveselí všechny české skalní fanoušky Avril a která vám zlepší náladu úplně stejně jako mě, právě jsem si zatancovala jeden ze svých vítězných tanečků. Již na jaře 2012 by měl být v pražském obchodním domě Harfa otevřen obchod... počkejte si... Abbey Dawn! Překvapení? Nadšení? Já bych řekla, že si na jaře udělám malý výlet do Prahy...

Nice Guys Finish Last (Live In The Alley)

17. října 2011 v 23:36 | Iris |  GD-videa&klipy
Čtvrtý singl z alba Nimrod na počest pátečního čtrnáctého výročí tohoto cd... Nice Guys Finish Last se dostal na 31. místo na Billboard Modern Rock chart v roce 1998. Tenhle song se však proslavil především v roce 1999, kdy posloužil jako soundrack k filmu Varsity Blues. Hudebně byla píseň charakterizována zkrátka jako "nářez" a zpívá se v ní o tom, že když se snažíte být "tím dobrým člověkem", často na to dojedete. A že "hodný kluci končí poslední"? Někdy to tak v životě bohužel dopadá...


The Best Years Of Our Lives & Twitter

17. října 2011 v 23:21 | Iris |  Avril-news
Avrilin a Evanův Duet The Best Years Of Our Lives pravděpodobně vyjde ve studiové kvalitě, takže se máme na co těšit. Každopádně přidávám video z koncertu.


A ještě několik zpráv z Twitteru:
"Zrovna jsem převzala vládu nad autobusem. Haha"


"Nová trika pro The Avril Lavigne Foundation s nápisem Rock."


"Jsme na cestě do Ottawy v Ontariu. Ontario je provincie, kde jsem se narodila a byla vychována."

Twitter - autobusová party

16. října 2011 v 19:53 | Iris |  Avril-news
"Autobusová skupinová party s JimmyMcGorman stevefekete rodneyondrums altberry Ferlazz."Twitter - WTH.TV

15. října 2011 v 12:02 | Iris |  Avril-news
Další video z Twitteru, jak Avril dělá mamce make-up.


A tady zkouška před dalším koncertem The Black Star Tour.