Březen 2011

Twitter & WTH.TV - Avril surfuje v Austrálii

30. března 2011 v 19:26 | Iris |  Avril-news
Klobouk dolů! Já osobně bych ani nevlezla do tak rozbouřenýho moře, natož abych se tam postavila na prkno. Avril, obdivuji tě...
Tady je video z WTH.TV


Prosím, hlasujte ještě rychle o fotku na měsíc duben! ZDE!!!!!

2DayFM Rooftop in Sydney, Australia 30. 3.

30. března 2011 v 19:20 | Iris |  Events-2011
Avril má nové triko z kolekce AD. Jen škoda, že nejsou kvalitnější fotky.Playing "Pay To Cum" with Jesse Malin

29. března 2011 v 23:30 | Iris |  GD-videa&klipy
Billie vystoupil v New Yorku v City Winery společně s Jessem Malinem a zahráli spolu několik songů, například Pay To Gum.

Twitter - Avril v Austrálii

29. března 2011 v 20:34 | Iris |  Avril-news
Avril si očividně Austrálii fakt užívá, tady jsou její Tweety:

"Právě jsem přistála v Austrálii! Je to tu tak nádherný."
"OMG! Byla jsem v ZOO a dotkla jsem se medvídka koaly a klokanů!!!! Teď se chystám surfovat... v Austrálii!!!!"
"Strašně hezké..."
"Chystám se nahrát na WTH.TV video, kde budu já při surfování :-)"
"Surfovala jsem na vlně, která měla tři stopy, a to na sedmistopovém prkně. Dnes ta největší vlna a nejmenší prkno!!! Teď jsem grogy, haha!"
"Tady je fotka, na kterém jsem já, jak dnes surfuji na Manly Beach."
NEKOPÍROVAT!

Taronga ZOO in Sydney, Australia 39. 3.

29. března 2011 v 20:22 | Iris |  Paparazzi-2011
Avril stále nosí tu svoji úžasnou černorůžovou kabelku. Je tak neuvěřitelné, že není jako ty ostatní povrchní celebrity, které by pomalu dvakrát nešli ve stejném oblečení. No, ale k věci... Avril je v Austrálii a jak vidíme, užívala si v ZOO v Sidney. Nedávno jsem zveřejňovala, že se zde bude účastnit jedné akce. WOW! Nemohu se dočkat na nová videa a fotky!


LAX Airport, Los Angeles CA 28. 3.

29. března 2011 v 20:06 | Iris |  Paparazzi-2011
Avril a Brody na letišti v Los Angeles před odletem do Austrálie, kde se také právě teď nacházejí.


25 Boldest Career Moves

28. března 2011 v 20:04 | Iris |  GD-news
Rolling Stone Magazine zveřejnil seznam pětadvaceti největších skokanů v úspěšnosti v historii rocku (tento žebříček se jmenuje 25 Boldest Career Moves, což se nedá dost dobře přeložit, berte to jako "skokani"). Album American Idiot se v muzikálové verzi umístilo na krásném šestnáctém místě. Tento časopis napsal o Green Day: "Punk rock a Broadway nemají absolutně nic společného, a přesto se v roce 2010 podařilo vytvořit jakýsi most mezi těmito dvěma světy ve formě muzikálu, v němž byly použity nejen písně, ale i příběh alba American Idiot z roku 2004. Byl to opravdu velký risk. Kritiky byly nakonec opravdu dobré, obzvlášť když začal na Broadwayi hrát přímo Billie Joe Armstrong. Bude zde působit do 24. dubna, ale stále je naděje, že se třeba na Broadway ještě vrátí."

ČLÁNEK JSEM SAMA PŘELOŽILA. PROSÍM, NEKOPÍRUJTE HO ANI SE ZDROJEM.

Stránka na iTunes & Billieho Twitter

27. března 2011 v 19:58 | Iris |  GD-news
Společně s vydáním alba Awesome as Fuck, spustilo iTunes stránku, na které najdeme spoustu věcí od Green Day - speciální mp3 a podobně. Některé verze různých nahrávek stojí něco okolo osmi dolarů. Ale Green Day také oficiálně zveřejnili 15 mp3 starších songů, které se dají stáhnout za 69 centů. Na iTunes se navíc objevilo video When I Come Around jako free download. Na stránku se dostanete kliknutím SEM. Kromě této informace mě taky napadlo přidat něco z Billieho Twitteru, ze kterého většinou nic nepřekládám. Budu se v tomto ohledu muset trošku zlepšit a vůbec v rubrikách o Green Day.

"Někdo chce udělat remix Rockyho verze Last Night On Earth!" (Abyste tomu rozuměli, Rocky je Billieho pes, který s ním nedávno "zahrál" na piáno píseň Last Night On Earth, no jo, Billie je zkrátka vtipálek. Tady se můžete podívat na "Rockyho vystoupení".)
3) Push

26. března 2011 v 19:39 | Iris |  Lyrics-Goodbye LullabyExclusive Video: Green Day's Stadium-Sized '21 Guns' Sing-Along

25. března 2011 v 20:09 | Iris |  GD-videa&klipy
Atmosféra je úžasná, BJ hraje na kytaru a dav nadšených lidí zpívá s ním. Naprosto úžasné video, kdy Billie zpívá 21 Guns.. Jinak DVD Awesome as Fuck už vyšlo, ještě jsem ho neviděla, ale strašně bych ho chtěla. Prý je to naprostá pecka.

Info o blogu

25. března 2011 v 19:19 | Iris
Admin: Iris
Název: extraordinaryavril
Zaměření: Avril Lavigne, Green Day, photoshooty celebrit, informace o seriálech, recenze na filmy
Layout: Iris
Osobní kontakt: o FB nebo osobní mail si napište
Datum založení: 25. 9. 2009
Hosting: blog.cz

Nové písně Avril & Twitter

25. března 2011 v 19:00 | Iris |  Avril-news
Pravděpodobně se objeví dvě nové písně od Avril. You Got Me a Twist of Fate neboli When Will This Be Over. Ten druhý název je i název filmu, ve kterém si Avril před několika lety měla zahrát. Takže je dost možné, že tohle mohla být píseň pro film, ovšem nakonec nebyla použitá. Obě písně byli nahrané pro album The Best Damn Thing, ale na album nebyly vybrány. Děkuji a-lavigne.blog.cz

A teď něco z Twitteru:
"Tak jo lidi, dnes musím udělat poslední velké rozhodnutí a potřebuji, aby mi pomohli moji fanoušci. Chcete aby můj druhý singl byl Push, nebo Smile?"
"Není to rozhodnuté. Díky za vaše názory. Jaký je váš oblíbený song na albu?"
"Fajn, díky lidi. Opravdu si toho cením xo"
"Mrkněte na nový klučičí trika Abbey Dawn http://bit.ly/hHHgXL."

Vítejte!

25. března 2011 v 18:59 | Iris
Vítejte na českém fanouškovském blogu věnovaném kanadské zpěvačce Avril Lavigne. Znáte mě pod přezdívkou Iris jako zapáleného fanouška této interpretky. Asi tři roky jsem působila na blogu http://hskorpion.blog.cz/ a nyní jsem tady na http://extraordinaryavril.blog.cz/. Svůj blog aktualizuji téměř denně, nadšeně sháním fotky, novinky a videa, neustále svoji stránku upravuji a vylepšuji tak, aby se vám líbila co nejvíce. V rubrikách o Avril toho najdete opravdu hodně, nespočet času jsem strávila například zdokonolováním rozsáhlé galerie, kde jsou kvanta pečlivě roztříděných fotek podle dat a témat. Najdete zde však také klipy, videa, seznamy alb i DVD, zajímavosti, rozhovory, mé vlastní hodnocení oblečení, informace o Avriliné nadaci, kolekci Abbey Dawn i vůních a mnoho, mnoho dalšího... Pokud chcete příjmat nejaktuálnější novinky o Avril Lavigne, rozhodně jste tady správě. Dále jsem tento blog zaměřila na punkovou skupinu Green Day, rubriky jsou sice v tomto případě méně rozšířené, ale i jim se plně věnuji. Nenašli jste na mém blogu nic, co by vás zaujalo? Zkuste to u mých spřátelených blogů (Affilates)! Poslední informace je, že v nejbližší době budu rozšiřovat rubriky o zatím neurčené celebritě či seriálu, takže se můžete těšit na něco zcela nového. Jestli chcete, hlasujte také v anketě na aktuální měsíc a o fotku na následující měsíc. Máte-li zájem stát se mým spřáteleným blogem, stačí vyplnit přihlášku. Bohužel vás musím poprosit o jednu méně příjemnou věc. Nekopírujte články mé vlastní tvorby, obzvlášť když najdete upozornění, u těch ostatních alespoň popřípadě udávejte zdroj. Mé poděkování patří všem spřáteleným blogům a pravidelným návštěvníkům, kteří mě podporují a vždycky podporovali. Velmi si vás vážím. Na závěr vám přeji hodně zábavy s extraordinaryavril a pokud možno, zůstaňte s tímto blogem! Jsem šťastná za každou návštěvu! Děkuji!

Interview with Billy Bush

25. března 2011 v 16:10 | Iris |  Avril-interviews
Objevil se nový rozhovor s Avril. Prosím následující text NEKOPÍRUJTE ANI SE ZDROJEM! Jde o můj vlastní odposlech.

Všiměte si celkem vtipného uvítání, chlápek jí řekl "Hello Canada" a ona jemu "Hello America". Označil ji jako "Sousedku ze severu". Avril pak mluví o tom, jak má ráda Japonsko a jak obdivuje Japonce - podle ní jsou milí a chytří. Vždycky se k ní chovají úžasně a ona miluje jejich kulturu a je pro ni jako pro Kanaďanku čest cestovat až do Japonska. Vyjadřuje svůj smutek ohledně tragédie, která se tam právě odehrává. Přijde řeč také na slavné zpěvačky z Kanady a Shaniu Twain, se kterou si zazpívala jako čtrnáctiletá. Popisuje svoji skvělou zkušenost. Se Shaniou zpívala v Ottawě v obrovské aréně, kde byly tisíce lidí a pak o tři roky později už měla v té samé hale svoji vlastní show! Na Shaniině koncertě nemohla uvěřit tomu, že se plní její sen. Bylo to úžasné. Na Avrilině prvním turné vytáhla na pódium pár dětí, kteří s ní pak zpívaly song Complicated. Bylo to trošku ve stylu Green Day. Následovně se baví o Justinu Biebrovi. Av si dělá srandu z moderátora, který má ve studiu jeho fotku. Pak samozřejmě nejde vynechat What The Hell a Goodbye Lullaby, o čemž Avril říká stále to samé, co asi v miliónech rozhovorů, které už jsem tu hodněkrát překládala. Avril zkrátka mluví o tom, jak své album produkovala, o poselství What The Hell, o novém i starém tetování. Vysvětluje svoji přezdívku Abbey Dawn, kterou má od svého tatínka. Dokonce se dozvídáme, že by Avril možná svoji dceru pojmenovala Abbey a že jí samotné tak říkali lidé ve škole. Ovšem místo dcery má zatím módní značku... Jinak jsem třeba nevěděla, že celá její rodina zatím žije v Kanadě, minulý týden se v New Yorku setkala se svým otcem, jindy je prý těžké se se svými příbuznými vídat. Avril sama sebe označuje jako hodnou holku, sice dělá bláznivé věci jako že si nechá udělat tetování nebo že se napije piva, ale drogy a podobné věci? Nikdy. V Hollywoodu je proto, aby tu pracovala, psala písně a hudbu. Dále se samozřejme baví o svých vůních, nadaci a taky vlasech. Chyběla jí růžová z The Best Damn Thing, to symbolizuje první pramínek a zelená? Ta značí nové album.