Prosinec 2010

Hezkého Silvestra a šťastný nový rok!

31. prosince 2010 v 20:10 | Iris |  News
Co dodat! Přeji vám prostě hodně štěstí do nového roku, ať jste zdraví, veselí a spokojení a ať se vám splní všechna přání. Užijte si dnešní noc a těšte se na What The Hell!
extraordinaryavril.blog.cz

Ashley - Photoshoot 1.0

31. prosince 2010 v 13:09 | Iris


Live at Olympic Winter Games Closing Ceremony, Vancouver 28. 2.

31. prosince 2010 v 11:09 | Iris |  Avril-news
Do videí live jsem přeměnila nekvalitní video na toto. Pamatujete? Je z Olympijských her 2010 z Vancouveru, kde Avril vystupovala. Najdete ho tedy v live videích - zde.


Tomorrow Night's the Night

31. prosince 2010 v 11:03 | Iris |  Videa-jiná videa
Avril neustále zveřejňuje takováto krátká videa, které sem ani nepřidávám, ale řekla jsem si, že tohle bych mohla, neboť zanedlouho si budeme jistě moci poslechnout celý singl What The Hell. Jestli chcete vidět víc těchto videí, stačí kliknout na odkaz na YouTube, je jich opravdu hodně.


Avrilin rozhovor pro časpis Pop Star

30. prosince 2010 v 21:36 | Iris |  Avril-interviews
extraordinaryavril.blog.cz
Avril nás v rozhovoru pro magazín Pop Star utvrdila v tom, že její album je skutečně hodně emotivní a konzistentní. Pouze singl What The Hell se podobá její původní tvorbě a prý se skvěle hodí na silvestrovskou akci New Year's Rockin' Eve, neboť má rychlý, punk-rockový a hodně veselý náboj. Z rozhovoru jsem se také dozvěděla, že si Avril na onu akci chce vzít stříbrné šaty a ostnaté boty. Avril se opravdu těší na turné a chce se zaměřit na akustická vystoupení. Na cestě je také nová vůně, která by měla přijít na trh v srpnu.

Vytáhla jsem z rozhovoru spíš nové informace, jinak Avril mluvila o věcech, které jsem v různých článcích omýlala už milionkrát, takže mi přišlo zbytečné vypisovat sem stejné zprávy a informace po milionté první.

Text What The Hell - !!!pravděpodobně fake!!!

30. prosince 2010 v 13:00 | Iris |  Avril-news
Nějak se mi tomu nechce věřit. Přemýšlela jsem, jestli tento text zveřejňovat nebo ne a nakonec jsem se rozhodla, že to udělám jen pro zajímavost, ale neberte to jako stoprocentní informaci, moc šancí tomu nedávám. Spíš se přikláním k tomu, že je to fake, protože jsem sice tento text našla na více než jednom blogu, jenomže nejde o nic oficiálního. Nehledě na to, že podle reportérů z Rolling Stone psali recenzi o tom, že píseň je o něčem jiném. Takže to tak prosím berte!

You fooled me
Oh way too many times
You made me believe you were
Actually reliable
You put me
Through s**t and now I'm done
With you
To hell with you!

Z AbbeyDawn.com

30. prosince 2010 v 12:35 | Iris |  Avril-news
Nemá cenu přidávat všechno, ale vybrala jsem několik novinek z AbbeyDawn.com, které se mi nejvíce líbily - jen pro ukázku. Nejhezčí je asi ta mikina.


Mladý Billie Joe

30. prosince 2010 v 12:22 | Iris |  GD-videa&klipy
V tomto videu se můžete podívat na Billie Joa jako na hodně mladého kluka. Vypadá docela dobře, co říkáte? Jasně, má staromódní účes, ale jinak je super.


Top 500 Albums of All Time

30. prosince 2010 v 12:20 | Iris |  GD-news
Rolling Stone sestavil žebříček "Top 500 Albums of All Time". Album Dookie se umístilo na 193. Rolling Stone ještě Green Day zařadil mezi "Top Eco-Friendly Rock Stars"
dookie

Magazín Rolling Stone o What The Hell

29. prosince 2010 v 20:21 | Iris |  Avril-news
Na stránkách amrického magazínu Rolling Stone se objevila krátká recenze songu What the Hell. Někdo z reportérů měl tu možnost poslechnout si celý song a dal mu 3 a půl hvězdičky z pěti. Také si v recenzi můžete všimnout několika nových slov.

"Písničku What the Hell pomohl napsat Max Martin a je to píseň o hodné holce, která jde na divoký flám, zůstane venku dlouho do noci, prostřídá kluky a vyžaduje psychologickou pomstu. Píseň začíná drze ('All I want is to mess around' - Všechno, co chci, je nepořádek kolem) a rychle se změní v nemravnost: 'I am messing with your head when I'm messing with you in bed' - Hraju si s tvou hlavou, když si s tebou pohrávám v posteli.' Hudba jednoduše patří k těm Avriliným typickým chytlavým.

Fotka měsíce - leden 2011 (hlasování)

29. prosince 2010 v 14:09 | Iris |  Fun - fotka měsíce
Za chvíli tu bude leden, a tak zveřejňuji hlasování o fotku na nový měsíc už teď. Následující téma se nazývá ,,Performance in Europe 2007". Vybrala jsem ty nejhezčí fotky z Avriliných vystoupení v Evropě, takže hlasujte!
extraordinaryavril.blog.cz

LAX Airport in Los Angeles, CA 27. 12.

29. prosince 2010 v 13:27 | Iris |  Paparazzi-2010
Na těchto fotkách je Avril, Brody a jeho mamka na letišti LAX v LA, takže Avril je zkrátka zpátky. Zbytek vánočních svátků stráví v Kalifornii a jak víme, na Silvestra to poprvé rozbalí s novým singlem What The Hell na silvestrovském zábavním pořadu. Avril prý bude vystupovat přímo v LA, odkud má akci uvádět Fergie.
To je první verze, ale pak jsem také četla, že všichni tři možná letěli na dovolenou na Havaj, jenomže to se mi zdá dost nepravděpodobné vzhledem k tomu, že už pozítří má Avril vystupovat.
Jinak si můžete všimnout Avrilina noťasu s logem What The Hell! WOW!


Abbey Dawn v České republice

29. prosince 2010 v 13:17 | Iris |  Avril-news
Tohle je naprosto úžasná zpráva! Prosby fandů byly vyslyšeny, oblečení Abbey Dawn se nakonec bude vyvážet i do České republiky, která se stala jednou z ,,vyvolených" zemí. Není problém si něco online objednat.
extraordinaryavril.blog.cz
Dodatek: Jestli máte v plánu Silvestra strávit v oblečení Abbey Dawn, zašlete svoji fotku na web AbbeyDawn.com, můžete vyhrát poukázku na online nákup za 150 dolarů a triko What The Hell.

O čem byl Avrilin rozhovor s Entertainment Weekly?

27. prosince 2010 v 22:10 | Iris |  Avril-interviews
Udělala jsem takové shrnutí a vytáhla nejdůležitější informace. Rozhovor najdete zde.
Kopírujte prosím se zdrojem!

extraordinaryavril.blog.cz
Avril poskytla rozhovor časopisu Entertainment Weekly. Entertainment Weekly zastihlo 26ti-letou zpěvačku krátce po tom, co dokončila přednahrávku svého vystoupení na silvestrovkou show Dick Clark's New Year's Rockin' Eve - každoroční televizní zábavný pořad, který bude vysílaný 31. prosince a kromě Avril na něm vystoupí třeba Drake, Willow Smith, Jennifer Hudson, La Roux, Far East Movement, Fergie, Natasha Bedingfield a Train.

Avril mluvila o singlu What The Hell. Prý jí připomíná hlavně její staré písničky. Ostatní nahrávky na albu mají být více otevřené a hluboké. Avril také tvrdí, že je trošku nervózní ze svého návratu a z toho, že znovu pojede na turné, ale zároveň se neuvěřitelně těší. Nejvíce ze všeho miluje, když může vyskočit na pódium a zpívat a zpívat...
Většina osobností podle ní časem narazí na problémy s narhávací společností stejně jako ona, Avril si chce zkrátka zachovat svoji vizi.
Dále Avril přiznala, že tento rok neměla moc volna, zaměřovala se na módní značku, nadaci, Forbidden Rose a hlavně poslední úpravy týkající se nového alba, i když to bylo v podstatě hotové.
Mimochodem jsem se také v rozhovoru dočetla, že nejosobnější píseň z Goodbye Lullaby je pro Avril Goodbye a že podle ní dala albu název.
Pro Avril prý bylo velmi zábavné slyšet v nahrávce Rihanny svůj hlas. Tvrdí, že píseň I'm With You má moc ráda a že si mimo jiné Rihanny váží.
Avril se v rozhovoru zmínila o Alex da Kidovi a taky o tom, jakou hudbu v poslední době poslouchá, chvíli mluvila i o své nadaci.
Snažila se vysvětlit, že čtyřletá pauza od vydání posledního alba sice byla její doposud nejdelší, ale zdání klame. Dva roky strávila propagací a koncertováním a další dva roky, co byla vlastně doma, tvrdě dřela na Goodbye Lullaby, Abbey Dawn, parfémech a nadaci, takže se zase tak moc neflákala.

Avril jako dabérka v Době ledové 4?

27. prosince 2010 v 15:02 | Iris |  Avril-news
Opět nevím, na kolik je tato informace pravdivá, ale na ČSFD jsem se dočetla, že by Avril měla účinkovat jako dabérka v animovaném filmu Doba ledová 4.  Já osobně už nevěřím ničemu, co není stoprocentně potvrzené a o čem zatím nebylo moc zpráv, takže uvidíme časem.

Nová vůně Avril - Poisoned Heart???

26. prosince 2010 v 13:20 | Iris |  Avril-news
Na internetu se objevila fotka údajně nového parfému Avril - Poisoned Heart (Otrávené srdce). Není to oficiální a nemusí to být vůbec pravda, ale možné je vše.
Poisoned Heart

Avril and Brody at Christmas party, Los Angeles CA 25. 12.

26. prosince 2010 v 13:13 | Iris |  Events-2010
Avril a Brody se objevili 25. prosince na vánoční párty v LA. Na fotkách můžete vidět i Brodyho nevlastní ségru Kim Kardashian. Brodyho matka řekla, že u ní bylo 150 lidí na večeři a že to pro ní nebyl problém. Prý u nich všechny holky baví vaření... No jo, to jsou typické kecy celebrit. Všechny milují vaření, protože uvaří jednou do roka a hrají si na hospodyňky ze Stepfordu nebo Wisteria Lane :-D


Dárky, dárky...

25. prosince 2010 v 18:55 | Iris |  News
Tak máme po Štědrém dnu... Jak jste se měli? Dostali jste něco pěkného? Užili jste si to? Já ano, Ježíšek mi přinesl spoustu hezkých věcí a naprosto nadšená jsem byla například z trika Green Day, které mi brácha objednal z Ameriky, a pak jsem také dostala kalendář Green Day! Wow! Našla jsem pod stromečkem i nějaké další oblečení, kosmetiku, kabelku, knížku... a jsem nadšená! Ale zajímá mě hlavně, jak jste se měli vy, takže pište!

Awesome as fuck

25. prosince 2010 v 18:30 | Iris |  GD-news
Live DVD Green Day vyjde 15. března 2011 a bude mít název 'Awesome as Fuck'. V březnu tak vyjde Live CD+DVD. CD bude obsahovat různé nahrávky z celého světa, které se nahráli během turné 21st Century Breakdown. A na DVD by měl být záznam ze dvou koncertů z Japonska.
awesome as fuck