Srpen 2010

Nastává úplně stejná situace... Příjezd a zase odjezd!

15. srpna 2010 v 23:56 | Iris |  News
Ahojky, tak ráda jsem vás zase navštívila! Vím, že mě možná považujete za zrádkyni, když si takhle vždycky ujedu a pak zase přijedu... Ale každopádně vás moc zdravím a doufám, že si prázdniny užívate tím nejlepším způsobem! Jako při každé své návštěvě vás snažně prosím, abyste se mnou měli strpení. Prázdniny prostě nikdy netrávím ve městě a většinou vůbec nemám přístup k internetu, takže se jako vždy omlouvám a prosím návštěvníky, aby mě neopouštěli a spřátelené blogy, aby mě nadále nemazali. Zase jsem strávila asi tři dny doma, takže jsem doplnila nejdůležitější novinky a fotky, jenže teď se opět loučím, protože razím zpátky na chalupu. Moc si vás vážím, bavte se a užívejte si prázdniny, které ještě zdaleka nekončí, jak neustále hlásají v televizi a píší v reklamních letácích!

Nová trička AD

14. srpna 2010 v 22:15 | Iris |  Avril-news

Která americká města očekávají GD v následujících dnech?

14. srpna 2010 v 22:13 | Iris |  GD-news
11.8. Bristow, VA
12.8. Hartford, CT
14.8. Holmdel, NJ
16.8. Manfsield, MA
18.8. Toronto, Canada
23.8. Clarkston, MI
26.8. Dallas, TX
28.8. Englewood, CO
30.8. Phoenix, AZ
31.8. Los Angeles, CA
02.9. Chula Vista, CA
04.9. Mountain View, CA

South American Tour 2010

14. srpna 2010 v 22:07 | Iris |  GD-news
Green Day se v rámci turné chystají i do Jižní Ameriky.

Oct. 08 - Caracas, Venezuela
Oct. 10 - Bogota, Colombia
Oct. 13 - Porto Alegre, Brazil
Oct. 15 - Rio de Janeiro, Brazil
Oct. 17 - Brasilia, Brazil
Oct. 20 - Sao Paulo, Brazil
Oct. 22 - Buenos Aires, Argentina
Oct. 24 - Santiago, Chile
Oct. 26 - Lima, Peru
Oct. 29 - San Jose, Costa Rica


Avril ohledně nového alba

14. srpna 2010 v 21:46 | Iris |  Avril-news
Avril poslala všem fanouškům prostřednictvím stránky AvrilBandaids malý vzkaz ohledně nového alba.

Ahoj všichni,
chci se s vámi podělit o pár novinek. Momentálně pracuju v Los Angeles na novém albu. Zkouším nějaké nové věci. Například píšu svou vlastní hudbu a proto mi nahrávání trvá déle. Musím žít svůj osobní život, abych získala inspiraci. V tomto okamžiku mám spoustu materiálů - na dvě alba. Vydání alba už se opravdu blíží. Děkuji vám za vaši trvalou podporu. Nemůžu se dočkat, až se vrátím zpátky a již brzy uvolním první singl.
S láskou,
Avril

Avril má důvod bát se o Derycka

13. srpna 2010 v 16:47 | Iris |  Avril-news
Tahle novinka se Avril netýká přímo, ale i tak se mi to zdá důležité.

Deryck Whibley, bývalý manžel Avril Lavigne, je léčen v nemocnici v Japonsku. Podle jeho kolegů ze skupiny Sum 41 byl fontman téhle rockové kapely napaden třemi neznámými lidmi v Japonsku. Novinku napsali včera na twitter a dodali: "Japonská policie tuto záležitost již vyšetřuje."
O pár hodin později kapela napsala na svou webovou stránku: "Bohužel musíme říct, že je Deryck stále v nemocnici. Byl napaden minulou noc (5.8.) v Japonsku. Čekáme na výsledky a doufáme v nejlepší. Děkujeme za podporu."
Sum 41 měli tento víkend hrát na festivalu Summer Sonic v Osace a Tokiu. I když to lékař Deryckovi zakázal, Deryck se rozhodl jít proti jeho rozdhodnutí a i přesto na festivalu vystoupí.
"I přes lékařovi pokyny se rozhodl hrát dnes večer na Summersonic. Sum 41 se na podiu ukážou ve třičtvrtě na 4 odpoledne."
Kromě této nepříjemné záležitosti musela kapela nedávno taktéž zrušit tři koncerty v rámci Vans Warped Tour, protože měl Deryck silný zánět průdušek. V prohlášení, které vydali minulou neděli, řekli: "Byli jsme nuceni zrušit několik našich připravovaných koncertů v rámci Vans Warped Tour - v Chicagu, Minneapolis a Kansas City. Moc se všem fanouškům omlouváme a slibujeme, že se tam určitě s příštím turné vrátíme."
Avril se o problémech Derycka samozřejmě dozvěděla a podle zdroje ji to pořádně vyděsilo. Stále jsou s Deryckem přátelé a Avril se prý o něj šíleně bála.
extraordinaryavril.blog.cz

In Studio with Alex Da Kid

13. srpna 2010 v 16:39 | Iris |  Gallery-nezařaditelné
Avril je konečně ve studiu. Dokonce se objevily i fotky. Avril spolupracuje s velmi dobrým producentem a textařem, který se podílel i na nejnovějším hitu Rihanny a Eminema - Love the way you lie.


Avril's leaving Sunset Marquis Hotel with Brody and his mum, LA 7. 8.

13. srpna 2010 v 15:47 | Iris |  Paparazzi-2010
Jsou to úžasné paparazzi fotky ze západního Hollywoodu, Avril vypadá opravdu šťastně. Má nové růžové proužky ve vlasech a Brody nový účes, přičemž má na straně vyholené písmenko A. Mimochodem Avril má nádhernou tašku.


Malibu - surfing, CA 1. 8.

13. srpna 2010 v 15:31 | Iris |  Paparazzi-2010
Tohle je vlastně druhá část předchozího článku. Tady Avril surfuje.


Malibu, CA 1. 8.

13. srpna 2010 v 15:25 | Iris |  Paparazzi-2010
Avril dovádí ve vlnách s Brody Jannerem, kamarádkou Jamie, která se objevuje na hodně paparazzi fotkách, a s dalšími přáteli. Je vidět, že se Avril dobře baví. Fotky nejsou extra kvalitní, ale zase je tam pár srandovních záběrů, Brody je fakt džentleman... Já osobně Avril přeju, že chodí zrovna s ním. Všimla jsem si jakou má Brody pěknou figuru a jak mu to sluší, když se oholí. Mám takový seznam chlapů - celebrit, kteří se mi líbí, a mám takový pocit, že tam brzy přípíšu Brodyho jméno.