Červenec 2010

Návrat a zase odjezd

30. července 2010 v 19:41 | Iris |  News
Jak jste asi poznali z nedávných článků, vrátila jsem se z Turecka. Jestli si chcete něco přečíst o mých zážitcích, můžete v předchozích článcích. Vykecávala jsem se slušně... No, každopádně jsem za těch pár dní, které jsem strávila ve městě, doplnila spoustu fotek, novinek a tak dále. Dost jsem makala, zveřejnila jsem anketu na srpen a fotka měsíce byla vybrána neobvyklým způsobem, ovšem jinak to asi tentokrát nešlo. Co dodat? Zítra odjíždím zase na chalupu a mrzí mě, že zase opustím blog a že s vámi zase nebudu mít kontakt. Nadále prosím SB, aby mě nemazaly a aby mě návštěvníci neopouštěli. Však já to po prázdninách doženu, ale jak už jsem několikrát říkala... O prázdninách nechci být jen zavřená doma u počítače. Zítra odjíždím na chalupu a tentokrát nevím, kdy se vrátím. Moc, moc vás zdravím a přeji vám ty nejkrásnější prázdniny. Vážím si každého vašeho komentáře a každé vaší podpory!

Vaše Iris


Fotka měsíce - srpen 2010

30. července 2010 v 19:31 | Iris |  Fun - fotka měsíce
Nepřeskočila jsem náhodou něco? Ano, ano... hlasování o fotku měsíce na srpen 2010. No, vzhledem k tomu, že jsem tu teď zase čtrnáct dní nebyla a zítra odjíždím zas, řekla jsem si, že by byl pěkný nesmysl začínat hlasování o fotku na srpen, protože až zase přijedu, tak už bude konec srpna. Prostě blbost... Bohužel jsem vás tedy tentokrát obešla, moc se omlouvám, a vybrala jsem fotku na srpen prostě sama. Nejaktuálnější záležitostí Avril je teď asi Forbidden Rose, takže téma bych prostě označila ,,Forbidden Rose" a píchla jsem do menu promo fotku. Je hezká, ne?
extraordinaryavril.blog.cz

Anketa měsíce - srpen 2010: Která vůně Avril se ti líbí víc?

30. července 2010 v 19:20 | Iris |  Fun - ankety
Ha, na srpen tu pro vás mám velmi záludnou otázku. Avril má již dvě vlastní vůni, Forbidden Rose a Black Star. A já se vás ptám, která se vám líbí více? Black Star je hodně dívčí, rozverná, rebelská a její styl je takový veselý. Forbidden Rose má sice hodně letní nádech, ale styl jejího designu je skutečně tajemný, záhadný... Vy rozhodněte.
extraordinaryavril.blog.cz

Jak to dopadlo? Anketa měsíce - červenec 2010: Které album Avril máš nejraději?

30. července 2010 v 19:19 | Iris |  Fun - ankety
Ano, ano, tentokrát máte můj absolutní souhlas. V anketě na červenec jste rozhodli, že každé album Avril má něco do sebe a že se vám líbí všechny stejně. Jak už jsem psala, mám to také tak a nedokážu se rozhodnout. Každé album je prostě jedinečné a shodneme se na tom, že se nám od Avril líbí všechna tři cd.
avril

Audrina Patridge básní o Avril

30. července 2010 v 19:16 | Iris |  Avril-news
Audrina Patridge prohlásila, že její kolega z reality show 'The Hills' Brody Jenner je s přítelkyní Avril Lavigne velmi šťastný. Taktéž Avril prý prožívá s Brodym šťastné období.
Zpěvačka začala s Brodym randit v únoru krátce poté, co vyplnila žádost o rozvod s manželem rockerem Deryckem Whibleym. Podle blízké kamarádky Brodyho Audriny Patridge se milenci ve svém vztahu velmi usadili.
Audrina, která se s Brodym seznámila v 'The Hills', řekla: "Jsou spolu velmi šťastní, mají se spolu opravdu dobře. Jsou půvabný pár."
Audrina také řekla, že ona s kanadskou pop star vychází veli dobře, protože Avril je velmi "milá dívka".
Exklusivně pro BANG Showbiz řekla: "Poprvé jsem se s ní setkala před pár lety a pomyslela jsem si o ní, že je velmi hezká. V současné době je stále velmi krásná dívka a je opravdu velmi talentovaná. Je tak skvělá!"
Vztah Avril a Brodyho se ještě prohloubit v nedávných měsících. Nedávno se dvojice rozhodla ukázat svou oddanost tím, že si oba nechali vytetovat jméno toho druhého.
Nedávno se také na Internetu spekulovalo o tom, že plánují odhalit svůj románek v reality show, ale Brody tuto informaci popřel.
Poslední episoda 'The Hills' se začně vysílat na MTV UK 15. srpna.

Setkání Avril s Princem Charlesem

30. července 2010 v 19:15 | Iris |  Avril-news
Tento první článek je z deníku The Sun z prosince 2004. Já osobně si myslím, že Avril měla nějaký vážnější důvod a že média to akorát chtěli dramatizovat, rozmáznout a udělat z Avril Bůh ví jakou neslušnou potvoru. Setkání z Princem se přece neodmítá jen tak a Avril zase tak neslušný člověk není.

Setkal se téměř se všemi slavnými popovými hvězdami, ale Princ Charles zřejmě není dost dobrý pro Avril Lavigne.
Kanadská rockerka se vyvlékla ze setkání s Princem z Walesu na párty v Londýně.
Pop-rockerka Avril a R&B hvězda Jamelie měly sedět každá z jedné strany vedle Charlese po dobu, co by sledoval konec show Prince's Trust v Hyde Parku.
Ale nervźním pořadatelům bylo řečeno, že se Avril show nezúčastní. Zdroj ze zákulisí řekl: "Avril nebyla touto myšlenkou nijak nadšená. Chtěla se dostat pryč z města jakmile dokončila svoje vystoupení."
"Officiální oznámení bylo, že Avril pospíchala na letadlo. Ale pravda je, že je velmi plachá a nesnáší zájem médií."
Náhradníkem se stal Will Young. Ten byl velmi šťastný, že mohl sedět vedle Prince.
Avril po svém vystoupení poskytla krátký rozhovor a pak odjela.
Bylo to poprvé, co byl Princ Charles ignorován popovou hvězdou.
Druhý článek je vydaný krátce po premiéře Alenky. Sami vidíte, že Avril se tentokrát s Princem Charlesem bez problému setkala a byla z toho nadšená. Z toho asi jasně vyplívá to, že Avril zas takový fracek není.

Nakonec se ale tito dva opravdu setkali a to až o 6 let později na únorové premiéře filmu Alenka v říši divů.
Avril z tohoto setkání prý byla nadšená, i když přiznala, že byla velmi nervózní.
"No, celá tahle věc je taková, že nemůžete promluvit, podat mu ruku a říct mu cokoliv jako první. To on vás musí oslovit. Tak jsem tam tak stála v řadě, kterou on a jeho žena postupně procházeli a Princ Charles řekl: 'Oh, hej, vy jste napsala píseň pro tento film, že? Jste skvělá kanadská zpěvačka.' Já jsem posedlá Anglií, anglickými hrady a zámky apod., takže to bylo úžasné! Udělala jsem na to malou poklonu. No dobře, spíš jsem se pokusila udělat něco na ten způsob," vysvětlila Avril.

Brody nechce svůj milostný život tahat před kamery

30. července 2010 v 19:14 | Iris |  Avril-news
Není pochyb o tom, že je Brody Jenner HOT. Ve středu večer prskala hvězda "The Hills" na červeném koberci. Brody možná v jeho kostkované košili vypadal jako zlý kluk, ale byli jsme překvapeni tím, že když se ho MTV News otázalo na milostný život, byl trochu nesmělý.
Jeho velmi veřejné románky a rozchody byli v popředí reality show - když se rozešel s Kristin, Jayde a Micaelou a když bezostyšně flirtoval s Audrinou. Ale nyní se tohle všechno minulost a Brody je nyní tichý ohledně toho, jak si vede jeho aktuální milostný život.
Povídá se, že Brody je teď se zpěvačkou Avril Lavigne mnohem vážnější.. Ale on tyhle spekulace odmítl potvrdit (ale viděli jste jeho tetování minulý týden, že?). Místo toho jen naléhal, že plánuje držet svůj osobní život mimo kamery "The Hills".
"Myslím, že právě teď v tenhle moment běží v TV poslední epizoda The Hills, takže můj osobní život bude od teď pod pokličkou," řekl Brody pro MTV News.
I když budeme nepochytbě pana "Hills" postrádat, nepochybujeme o tom, že Brody zůstane na očích veřejnosti, takže budeme moct drže krok s ním s jeho sk8 holkou.

Úžasné novinky od AD

30. července 2010 v 18:31 | Iris |  Avril-news
Sice jen tři věci, ale je to úžasné.


Před měsícem...

30. července 2010 v 18:28 | Iris |  GD-news
Včera bylo měsíční výročí koncertu Green Day, došlo mi to až dneska. Ach jo, jak mě to rozesmutnilo... Bylo to tak úžasné. Pamatuji si ten úžasný pocit, když se Billie Joe objevil na pódiu a když zazněly první tóny písně 21st Century Breakdown.

Plakáty Avril novém Bravo Girl a Popcornu

30. července 2010 v 12:33 | Iris |  Avril-magazines
Konečně začínají v časopisech používat nějaké novější fotky Avril.


Avril a War Child

30. července 2010 v 12:28 | Iris |  Avril-news
Avril Lavigne a War Child spolu opět spolupracují! A to na jedné velmi unikátní sbírce! Možná si pamatujete, jak Avril spolupracovala s War Child v roce 2003 a 2004, když nahrála song Knockin' On Heaven's Door. V té době pro ně také dokonce navrhla i několik vánočních pohlednic. A nyní Avril darovala svůj podepsaný skateboard, který War Child vydraží na podporu charity v zemích postižených válkou.
War Child Kanada, mezinárodně uznávaná organizace, poskytuje příležitost jak pomoci válkou postiženým dětem. Zaměřuje se především na vzdělávání, posilování práv dětí, snížení chudoby a posílení sebedůvěry. War Child spolupracuje s místními lidmi a organizacemi kvůli vybudování udržitelného programování, které se zmocňuje dětí a jejich komunit.
Pracují na podporu dětí a jejich rodin v některých nejvíce zdevastovaných oblastí světa - Dárfúr, Afghánistán, Kongo, Srí Lanka, Haiti, Gruzie, Etiopie a Sierra Leone. 
Avril Lavigne je kanadská zpěvačka a skladatelka, módní návrhářka a herečka. Lavigne prodala více než 30 milionů kopií alb po celém světe. Billboard jmenoval Lavigne desátou nejlepší popovou umělkyní tohoto tisíciletí a stejně ji umístil na 28. místo v anketě nejlepší akt desetiletí na základě prodejnosti alb, úspěchu v anketách a kulturní relativity v USA. V současné době pracuje na svém 4. albu. Nedávno také vystoupila se songem "Alice" v soundtracku k filmu Alenka v říši divů.
avril