Červen 2010

Dnešní den

30. června 2010 v 23:59 | Iris |  About Me
Tak jsem to slavnostně zapíchla. Bylo fakt šílený, že jsem přijela z koncertu Green Day pozdě v noci a teď jsem si ráno šla pro vysvědčení se zarudlýma očima, chraplákem a zalehlýma ušima :-D No, dopadlo to dobře. Díky Bohu. To byl vážně šílený rok, šílený co se týče učení, myslela jsem, že to nevydržím, ale vydržela a můžu říct, že jsem bojovala do konce. To mě přivádí na ,,Take a stand untill the end!" z Alice. Teď je mi smutno, že koncert skončil, stýská se mi po Billiem a po celé té atmosféře, ale bylo to super a teď se můžu vrhnout na prázdniny. Víte, byla jsem dneska v obchoďáku, abych si vybrala něco za peníze za vystrko. A hádejte, co jsem si koupila... Billie měl včera na koncertě červené kalhoty, tak jsem si v Terranově koupila červené kalhoty. Budou mi připomínat to, co jsem cítila na koncertě, tu svobodu, tu nádheru, to nadšení, absolutní nespoutanost a štěstí!


!!!!!!!!Prague, Czech Republic 29. 6. 2010!!!!!!!

30. června 2010 v 23:50 | Iris |  GD-gallery-tours
Recenzi na koncert najdete v rubrice Green Day - News.


Green Day, Prague 29. 6. 2010

30. června 2010 v 18:45 | Iris |  GD-videa&klipy
Vybrala jsem z youtube pár videí z Prahy, vím, že je to blbá kvalita, ale lepší prostě není, alespoň něco...

Are We The Waiting, St. Jimmy


Viva La Gloria


Wake Me Up When eptember Ends


Jen takový sestřih:


Ten nejkrásnější večer... s Green Day - moje recenze

30. června 2010 v 12:13 | Iris |  GD-news
Nevím, jestli slova, která by tohle dokázala popsat, vůbec existují. Myslím si, že kdo včera nebyl v Holešovicích na Výstavišti a neužil si koncert Green Day, nikdy to nepochopí. Všechno začalo mnohem dřív, než jsem dorazila. Vystoupila česká kapela a my jsme viděli až Billy Talent, předkapelu Green Day. Hráli dost dobře, hodně ráda jsem si je poslechla. Bohužel se nesmělo do prostor pronášet pití, ani batohy, takže jsme si ho tam museli koupit. Každopádně jsme měli lístky do první zóny a prostor před pódiem byl docela malý, takže to bylo úplně v pohodě. Žádná extra tlačenice, jak jsem čekala. Horko bylo, slunce šajnilo jak blázen, ale mně to nevadilo. Našli jsme si docela dobrý flek, ne přímo u pódia, to bychom tam museli stát tak od čtyř, ale stáli jsme hodně, hodně blízko a překvapilo mě, jak dobře jsme viděli. Byli tam dvě velké obrazovky a celá kapela na dosah, opravdu mě to šokovalo, Billie byl tak blízko...


Viva La Green Day

29. června 2010 v 12:25 | Iris |  GD-news
Panebože! Je to tady! Už dnes, už dnes, už dnes jedu na Green Day do Prahy do Holešovic! Je to tak úžasné, nemůžu se vůbec dočkat, určitě to bude super, uvidím Billie Joa a ostatní Green Dayáky. Je to Open Air, takže jsou lístky jen ke stání a já mám ke stání u pódia, snad uvidím. Ach bože, pořád mi znějí v hlavě písničky Green Day a je mi z toho krásně, prostě je to snad sen, že něco takového uvidím. Pokud to bude alespoň zpoloviny tak krásné, jako Avril, budu nadšená. Vím, moc to možná prožívám, ale já si nemůžu pomoct. A co vy? Jede tam někdo z vás? A pokud ano, těšíte se?

New design

28. června 2010 v 21:16 | Iris |  News
Slibovala jsem to snad přes dva měsíce a konečně jsem si udělala čas a dala se do toho. Dneska tedy už žádné nové články nepřibydou, protože design mě naprosto vyčerpal. Líbí se vám? Je léto, a proto jsem zvolila žlutooranžovou barvu. Všechno je dobrý, optimistický, venku svítí slunce a já cítím až sem tu vůni léta, sluníčka, večerních táboráků, moře a prosluněných pláží... Ách to je nádhera! Už jen dva dny a je konec školy! Nemůžu uvěřit, že jsem tento rok překonala! Ale zpět k designu. Předělala jsem i všechny obrázky k popiskům v rozcestnících a do menu jsem dala místo klipu Alice, Avril Lavigne live in Toronto I Can Do Better. Avril to zpívá skvěle, je to pro mě letní písnička a mám ji moc ráda. Každopádně design ohodnoťte vy...

Původní:  Nový:


Fotka měsíce - červenec 2010 (hlasování)

27. června 2010 v 21:46 | Iris |  Fun - fotka měsíce
S červencem přichází hlasování o fotku měsíce. Tentokrát je téma ,,Paparazzi fotky s Deryckem". Tak vybírejte, vybírejte... Asi si říkáte, proč bych dávala do menu neaktuální fotky, vždyť Avril a Deryck jsou rozvedení. Chtěla jsem něco jako poslední vzpomínku...

fotka 1

Anketa měsíce - červenec 2010: Které album Avril máš nejraději?

27. června 2010 v 21:11 | Iris |  Fun - ankety
Červenec je skoro tady, potom bude málo času a tak vyhlašuji novou anketu na nový měsíc. Tentokrát se ptám, jaké je vaše oblíbené cd od Avril. Já osobně to nemůžu vůbec říct, protože se mi líbí všechny stejně. Let Go je takové příjemné na poslech, milé, melodické, Under My Skin zase nádherně procítěné a je na něm hodně rockových balad, i ponurejší atmosféra má něco do sebe a The Best Damn Thing je zase nával optimismu, energie a veselých, rychlých songů. Tohle je těžká volba a nechávám ji na vás.
extraordinaryavril.blog.cz

Jak to dopadlo? Anketa měsíce - červen 2010: Brody Jenner nebo Deryck Whibley?

27. června 2010 v 21:04 | Iris |  Fun - ankety
Takže jste rozhodli jasně. Vyhrál Deryck. Já jsem také dávala svůj hlas a dala jsem ho za sebe Brodymu, protože je mi sympatičtější a připadá mi i hezčí. Ale nedá se říct, že Deryck je úplně špatnej. Tak jako tak je na Avril, jestli zůstane s Brodym, nebo to zase urovná se svým exmanželem.
avril a deryck

Konečně hodnocení posledního dílu 24

27. června 2010 v 20:58 | Iris
Poslední díl 24 jsem viděla už asi před měsícem a půl, ale až teď jsem se uráčila ho zhodnotit. Jasně, prezidentka se zachovala čestně a vše dopadlo dobře, jenže si myslím, že by to neudělala. Ta ženská prostě sešla ze správný cesty a zamotala se do toho až po uši.
No a Jack Bauer... To je prostě Jack Bauer. Hrdina, který bojoval do poslední chvíle, šlo mu nejen o spravedlnost, ale hlavně o pomstu za to, že Rusáci nechali zabít René. Jak se na konci koukal na Chloe a věděl přesně, kde má CTU družici... trochu nadsazený, ale Jacka už člověk prostě musí brát jako superhrdinu. No, čekala jsem, že ho nechají umřít, potěšilo mě, že ne. Musím říct, že jo, bylo to dobrý, ale dalo se to udělat i lépe. Jsem smutná, že seriál skončil, je to skvělý seriál! Tak ještě že jsem neviděla druhou a třetí řadu, protože se ráda někdy kouknu.

Walls 1.0

27. června 2010 v 20:52 | Iris |  Graphic-walls

Walls 0.9

27. června 2010 v 20:52 | Iris |  Graphic-walls

Walls 0.8

27. června 2010 v 20:51 | Iris |  Graphic-walls

Walls 0.7

27. června 2010 v 20:50 | Iris |  Graphic-walls

Eurotrip

25. června 2010 v 23:00 | Iris |  BEST MOVIES

Právě v den, kdy Scott odpromuje, se s ním dost drsně rozejde jeho dívka. Hledá útěchu ve svém německém dopisovacím kamarádovi jménem Mike. Ten za ním chce přiletět do Ameriky a sejít se, jenomže Scotty to pochopí tak, že Mike je gay. Když si uvědomí, že Mike vůbec není chlapec, nýbrž dívka, krásná a přitažlivá blondýnka Mika, je už pozdě. 
A tak se Scott vydává společně se svým kámošem Cooperem do Evropy, hodlá se dostat až do Berlína a najít svoji lásku. Přátelé však začínají v Londýně, kde narazí na partu šílených fandů Manchaster United, ti je odvezou do Paříže, kde se setkávají se svými americkými kamarády, dvojčaty Jamiem a Jenny. Jejich cesta pokračuje do Amsterodamu a náhody je zavedou až do Bratislavy. Celé partě se podaří dostat se do Berlína, ovšem Mika je pryč. Odjela do Itálie, odkud má vyplouvat na plavbu po Středozemním moři. I tak se Scotty vydává do Říma, aby se ve Vatikánu s dívkou svých snů konečně setkal. No, způsobí menší poprask... Nakonec si všichni myslí, že papež zemřel a že zvolili nového papeže, Scotta. Naštěstí vše dobře dopadne, Scotty vyznává Mice lásku a happy end...

Při tomto filmu se určitě pobavíte, jsou tam úžasné vtipy, narážky a film si zkrátka dělá legraci úplně ze všech národů, které jsou zmíněné. Zajímavostí je, že se celý Eurotrip točil v Praze a okolí, Bratislavu mají dokonce přestavovat Milovice!!!


Černá mikina AD

25. června 2010 v 18:28 | Iris |  Avril-news
Je prostě hrozně pěkná! Sice jen jedna novinka, ale úžasná!


Program koncertu Green Day v Praze

25. června 2010 v 18:01 | Iris |  GD-news
16:00 - vstup do areálu
17:55 - 18:25 The Pooh
18:45 - 19:30 Billy Talent
20:00 - GREEN DAY
extraordinaryavril.blog.cz

Užitečné informace i zajímavosti o nadcházejícím koncertě

25. června 2010 v 17:54 | Iris |  GD-news
Praha, 23. června 2010 - Koncert Green Day 29. června v areálu pražského Výstaviště v Holešovicích nabídne divákům velkou podívanou a zážitek hodný jedné z nejlepších koncertních kapel současnosti: přes dvě hodiny hudby, mnoho výjimečných pyrotechnických efektů, dvě velkoplošné obrazovky, obrovská LED stěna, světelné efekty a velké pódium - 40 metrů široké a 18 metrů vysoké - které využila kapela Metallica nyní na festivalu Sonisphere. "Díky tomu i diváci dále od pódia v kategorii normální stání budou mít skvělý výhled (a poslech) a kapelu téměř na dosah ruky," uvádí Borek Jiřík z pořadatelské agentury Charm Music. Od hranice vzdálenější zóny bude k pódiu pouze cca 60 metrů, což odpovídá délce hokejového hřiště. Koncertní událost roku? Zahraniční média mají jasno - ano: "Jako kdyby na diváky uvolnili obrovskou vlnu energie nashromážděnou za čtyři roky mimo pódia. Green Day dali do vystoupení celou duši i srdce," napsal například časopis Rolling Stone o jednom z nedávných koncertů. "Jsou mocnou rockovou kapelou, která punkrock přivedla do mainstreamové kultury a jejichž koncerty jsou nejlepší živou show na světě v roce 2010," tvrdí recenze koncertu v Manchesteru webové noviny The Quietus.