Březen 2010


O čem je Angel?

31. března 2010 v 19:03 | Iris
Tento seriál navazuje na ,,Buffy, přemožitelku upírů" a hlavním hrdinou je Angel, nejobávanějěí upír všech dob, kterého prokleli cikáni tak, že mu dali duši, aby litoval všech svých činů. Angel potom, co přijde o svoji lásku Buffy, odchází do Los Angeles, kde jako hrdina ,,pomáhá bezmocným". Chrání oběti před jinými upíry, vlkodlaky, démony a dalšími nestvůrami. Jednoho dne se objeví Doyle, kterého ,,Vyšší síly" obdařili vidinami. Dokáže nahlédout do budoucnosti a navést tak Angela k lidem, jež potřebují jeho pomoc. Angel se setkává také s Cordelií, dívkou snažící se v LA prosadit coby herečka, přestože se jí stále nedaří. Jeden potřebuje druhého a tak Angel, Cordy a Doyle zakládají ,,Angelovu detektivní kancelář", ovšem to je pouze krycí jméno. Ve skutečnosti bojují se vším zlem, pomáhají a zachraňují. Během všech pěti řad se objevují další a další hrdinové, přidávají se k Angelovi a tvoří tak tým. Rváč Gunn, geniální, ale trošku praštěná Winifred, démon Lorne, chytrý Wesley, blondýnka Harmony, frajer Spike, později i Angelův syn Connor a démonka Ilyria. V boji proti zlu a proti tajemné právnické firmě Wolfram & Hart se celý tým dostává do jiných dimenzí, setkávají se s nejrůznějšími nestvůrami, řeší záhady a jsou neustále v akci. Mezi tím se mezi nimi vytvoří nepřetržitelné pouto a objevuje se i láska...
angel


Saturday Night Life

29. března 2010 v 18:13 | Iris |  Avril-news
Pořad Saturday Night Live byl už od roku 1975 hostingem spousty nejvtipnějších a nejprestižnějších komiků. SNL také přivítalo dlouhý seznam působivých umělců včetně legendární skupiny ABBA, Boba Dylana, The Rolling Stones či momentálně žhavých Black Eyed Peas či Green Day. Podle nejnovějších informací to vypadá, že by Avril měla být speciální host na této show! Avril už zde před lety vystupovala a byla za toto vystoupení opravdu uznávána. Její následující vystoupení by mělo být jedním z nejlepších vystoupení tohoto desetiletí!
avril

Avril a Brody Janner

29. března 2010 v 18:05 | Iris |  Avril-news
Avril Lavigne a Brody Jenner byli viděni v pondělí na párty.
Zpěvačka, která se minulý rok rozvedla s Deryckem Whibleym, byla s televizní hvězdičkou viděna v Los Angeleském klubu Industry a svědci tvrdí, že se stále drželi za ruce.
Jeden kolega Avril řekl: "Avril a Brody se skvěle bavili na banketě. Dvojice tancovala, zpívala, popíjela.. Vypadali velmi přátelsky"
Avril a Brody byli poprvé spojeni minulý měsíc a přátelé říkají, že si spolu užívají tajné schůzky.
"Chodí spolu, ale udržují to v tajnosti. Chtějí spolu zažít hezké chvilky. Vypadají spolu roztomile."
Od rozchodu s Deryckem, který byl s Avril žanatý 3 roky, už byla Avril romanticky spojována s hercem Wilmerem Valderramem a dědicem Brandonem Davisem, ale její přátele tvrdí, že s oběma je jen kamarádka.
Po odhalení, že se Avril a Deryck rozvádějí, zůstala Avril neoblomná a tvrdí, že dvojice zůstane přáteli.
"Deryck a já jsme byli spolu 6 a půl roku. Byli jsme přátelé od mých 17ti let a začali jsme spolu chodit, když mi bylo 19. Vzali jsme se v mých jednadvaceti. Jsem vděčná za čas, který jsme spolu strávili a jsem vděčná, že můžeme být i nadále přátelé. Obdivuji Derycka a mám k němu obrovskou úctu. On je ten nejúžasnější člověk, kterého znám a miluji ho celým svým srdcem. Deryck a já se rozcházíme, ale jdeme vpřed v pozitivním duchu."

Avril Lavigne balancuje mezi Brody Jennerem a ex-manželem

29. března 2010 v 18:01 | Iris |  Avril-news
Avril Lavigne se prostě nemůže rozhodnout mezi Brody Jennerem a jejím ex-manželem Deryckem Whibleym... Takže se schází s oběma!
Zdroj řekl, že Avril a Brody spolu rozhodně chodí.
"Avril se s Brodym setkala před pár měsíci v Koi restauraci, kde ho poslala před fotografy. On a jeho přátelé by mohli být zábavná partička, se kterou by Avril chodila ven" říká Avrilin blízký zdroj. "Ale jejich přátelský vztah se rychle proměnil v romantiku, když se do něj Avril zamilovala."
Dvojice společně vařila večeře a koukala na filmy, ale Avril byla nedávno opět viděna v náručí svého rockového ex-manžela....
"Na celý minulý víkend Avril někam zmizela s Brodym. Dělá kotrmelce mezi ním a Deryckem" řekl zdroj pro E!.
Kromě toho si zpěvačka v posledním měsíci s oběma nechala udělat tetování.
"Nechala si s Deryckem udělat novou kérku a opět to vypadalo, že jsou sjednocená dvojka" říká zdroj. "Ale pak se znovu sešla s Brodym a oba si nechali udělat také tetování."

24 

28. března 2010 v 20:06 | Iris
24
l www l Info, fun, news
l www l Pictures

Tru Calling

28. března 2010 v 20:00 | Iris
tru calling
l www l Info, fun, news
l www l Pictures

Prison Break

28. března 2010 v 19:59 | Iris
prison break
l www l Info, fun, news
l www l Pictures

Lost

28. března 2010 v 19:58 | Iris
lost
l www l Info, fun, news
l www l Pictures

Gilmore Girls

28. března 2010 v 19:56 | Iris
gilmore girls
l www l Info, fun, news
l www l Pictures

Friends

28. března 2010 v 19:54 | Iris
friends
l www l Info, fun, news
l www l Pictures

Desperate Housewifes

28. března 2010 v 19:52 | Iris
desperate housewifes
l www l Info, fun, news
l www l Pictures

Angel

28. března 2010 v 19:50 | Iris
angel
l www l Info, fun, news
l www l Pictures

Dokázala jsem to!!!!!! :-D

27. března 2010 v 23:41 | Iris |  News
Tak je to hotové. Nemůžu tomu uvěřit!!!! Vzpomínám si, jak jsem byla nešťastná, když jsem zjistila, že se mi všechno smazalo, že je má několikaměsíční práce pryč. Bylo to na Nový rok... a teď jsem to zvládla. Vůbec si neumíte představit, co to bylo za práci! Vůbec! A hlavně nervy :-D jsem šťastná, že vše, co zmizelo je zpátky a je to mnohem kvalitnější, je toho víc, prostě jsem na sebe pyšná!!!! Teď můžu zase přidávat články, vymýšlet si různé nové věcí... A začínám s rubrikou Best Serials a s celebritami.

Last of the American Girls

27. března 2010 v 19:02 | Iris |  GD-news
Videoklip k singlu Last Of The American Girls má vyjít už 5. dubna! To je úžasné, nemohu se dočkat, GD mají úžasné a originální videoklipy!